Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği olarak son 12 yıldır gerçekleştirdiğimiz İSTANBUL MODA KONFERANSI’nı, bu yıl 8-9 Ekim 2020 tarihlerinde “Fashion’s Wake Up Call!” teması ile online olarak gerçekleştiriyoruz.

13. İstanbul Moda Konferansı’nın ilk gününde tüm dünya ve Türkiye’den hazır giyim sanayicilerini TGSD’nin ev sahipliğinde online ortamda bir araya getiriyoruz. İkinci günü 9 Ekim’de ise, B2B online platformumuzda başta Avrupa olmak üzere pek çok ülkeden alım heyetleri ve dış alım grupları ile üreticileri buluşturuyoruz.

B2B sanal standlarda, firmanın dijital ürün kataloğu, tanıtım videosu ve online video görüşmelerde 3D teknolojisi kullanılarak sergilemek istediği 2 farklı ürünün 3’er adet farklı renk varyantı sergilenebilecektir.

B2B sanal standlarda kullanılacak 3D teknolojisi, hem siz katılımcı firmalarımızın online platformdaki görüşmelerini kolaylaştırmak hem de bu yeni teknolojilerin kullanım deneyimini sizlere yaşatmayı amaçlamaktadır.

3D sergilenecek ürünlerinizin teknolojik alt yapısı Derneğimiz tarafından ücretsiz olarak B2B stand firmalarının kullanımına sunulacaktır. 3D teknolojisi çözüm ortaklarımız Browzwear-Polytropon ve Smarttex 360-Prosoft Firmaları Derneğimiz ile birlikte, sizlere en iyi hizmeti sağlamak için çalışacaktır.

B2B online görüşmelere stand ile katılım ücreti 3D teknolojisi kullanımı dahil 1.000 Euro + KDV’dir.

Stand Ücretlerine Dahil Olan Hizmetler:
• 3D teknolojisi kullanılarak sergilenecek 2 farklı ürünün 3’er adet farklı renk varyantı
• 1 adet broşür, 1 adet video, 1 adet satış temsilcisi
• B2B sponsor panosunda logo kullanımı
• 1 adet konferansa giriş davetiyesi
Sınırlı sayıda sanal stand (30 Firma ile sınırlıdır) ile B2B katılımı ve 3D teknolojisi deneyimi için hemen rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.

Detaylı bilgi ve sunum için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuat Güvenlidal: 0212 639 76 56 / 0532 583 26 39 -[email protected]

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 
 

3D Ürünlerinizi Online B2B Platformumuzda Sergileme Fırsatı

Destekçilerimiz